Avrupa Kargo Haberler

Kolimin Ağırlığını Nasıl Bilebilirim

Gönderi fiyatını belitleyen en önemli etkenlerden birisi gönderinizin ağırlığıdır. Eğer ağırlık konusunda zorlanıyorsanız en iyi tahmininiz ile gönderinizin kaydını verebilirsiniz.

Avrupa Kargo, kargonuzu uçuşa hazırlarken operasyon biriminde tam kilo ve ölçülerini belirlemektedir. Eğer gönderiniz eksik kilo ile ödenmişse sizde aradaki farkı talep edip gönderinizin çıkışını gerçekleştirmekteyiz. Eğer siz fazla ödediysenizde falza miktarı hesabınıza geçiyoruz.

Ağırlık tahminlerinde size yararlı olabilecek bazı bilgiler şöyle : 1 lt pet şişe su 1 kg gelmektedir. , Hava yolu şirketleri bagajınızı 25 kg üzerinde ise ekstra fiyata tabi tutar , Ergenliğe erişmiş labrador cinsi bir köpek 30 kg civarlarındadır.

30 kg ağırlık gerçekten ağır ve ortalama bir insanın kaldırması güç bir ağırlıktır. Bu yüzden gönderilerinizin 30 kg’mı geçmesi halinde iki ayrı parça olarak bölerek gönderiniz. Yoksa ekstra ücret çıkabilir. Unutmayın bunu koliyi bir insan taşıyacak.

Ağır yada Hacimli bir Gönderiyi Nasıl Yapabilirim Ağır yada Hacimli bir Gönderiyi Nasıl Yapabilirim Kolimin Boyutu Fiyatları Nasıl Etkiler Kolimin Boyutu Fiyatları Nasıl Etkiler Gönderimin Ağırlığı Nasıl Belirlenir Gönderimin Ağırlığı Nasıl Belirlenir